Dofinansowania Unijne

Programy

Szanowni Państwo, bazując na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w diagnostyce i skutecznym leczeniu niepłodności przygotowaliśmy kilka opracowanych przez nas programów leczenia niepłodności metodą in vitro. Pakiety przygotowanych pod dość często ostatnio występujące scenariusze leczenia. Wyodrębniliśmy to co najlepiej sprawdza się w konkretnych, przeważnie trudnych przypadkach. Pozwoliło nam to też przedstawić całościowe koszty leczenia.

Program leczenia metodą zapłodnienia pozaustrojowego dedykowany pacjentkom z prawidłową lub nieznacznie obniżoną rezerwą jajnikową. W ramach pakietu pacjenci uzyskują dostęp do pełnego programu leczenia, niezależnie od charakteru wskazań (niepłodność idiopatyczna, czynnik jajowodowy, endometrioza, czynnik męski), rodzaju zastosowanego protokołu (krótki antagonistyczny, długi, ultradługi) i od ilości użytych w trakcie stymulacji leków.

W skład pakietu wchodzi:

  1. przygotowanie do programu (wizyta kwalifikująca, USG Tv, badania mikrobiologiczne, badania epidemiologiczne)
  2. stymulacja (leki do stymulacji (bez limitu – w zależności od indywidualnych potrzeb pacjentki), badania hormonalne, wizyty i USG Tv w trakcie stymulacji)
  3. badania przed znieczuleniem, konsultacja anestezjologiczna
  4. pobranie komórek jajowych
  5. zapłodnienie pozaustrojowe (IVF klasyczny, IVF-ICSI lub IVF-IMSI-MSOME odpowiednio do wskazań)
  6. w razie konieczności możliwość użycia nasienia z banku nasienia ARTVIMED (Cryos, Kriobank) w ramach pakietu
  7. hodowla zarodków
  8. transfer zarodków (jako opcja transfer zarodków w osłonie atosibanem za dopłatą)
Loga dofinansowania