Dofinansowania Unijne

Jedno życie

Nieskończone możliwości

Celem powstania Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED jest diagnozowanie i leczenie niepłodności w nowoczesny, profesjonalny sposób, m. in. z zastosowaniem zaawansowanych technik wspomaganego rozrodu.

Każda para borykająca się z problemem niepłodności jest przez nas traktowana indywidualnie. Proponowane metody leczenia są dostosowane do potrzeb pacjenta. Tam, gdzie to możliwe, staramy się leczyć niepłodność odpowiednio do wywołującej ją przyczyny, zgodnie z zaleceniami nowoczesnej medycyny (EBM) i standardami European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu.

Dla par, u których istnieje wskazanie do zastosowania bardziej zaawansowanego leczenia, oferujemy szeroki wachlarz technik wspomaganego rozrodu, takich jak zapłodnienie pozaustrojowe (IVF), docyplazmatyczną iniekcję plemnika (ICSI) czy metody przyżyciowej selekcji plemników (IMSI).

W trakcie leczenia kładziemy szczególny nacisk na zindywidualizowane protokoły stymulacji ograniczające ryzyko powikłań i ilość nadliczbowych zarodków oraz zmniejszające zużycie leków, przy zachowanych bardzo dobrych wynikach leczenia.

W Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED do mrożenia zarodków i komórek jajowych stosuje się nowoczesną metodę witryfikacji.

W naszym ośrodku dostępna jest metoda genetycznej diagnostyki przedimplantacyjnej PGD NGS oraz zaawansowany system hodowli zarodków time-lapse Embryoscope.

Prowadzimy Program Zachowania Płodności u chorych leczonych onkologicznie.

Wierzymy  w  naukę  i  technologię

Najnowocześniejsze Laboratoria

Współpracujemy z najlepszymi lekarzami i bocianami

Pewność poparta wynikami

To oczywiste i zupełnie zrozumiałe, że w pewnym momencie życia pragnienie posiadania dziecka jest ważniejsze i silniejsze niż wszystkie inne. Gdy czas oczekiwania na upragnioną ciążę wydłuża się, gdy okazuje się, że istnieją problemy z płodnością pojawia się stres i cierpienie.

Przyczyn niepłodności bywa wiele. Kompleksowe badania oraz skuteczne metody diagnostyki i leczenia niepłodności pozwalają znacznie zwiększyć szanse na własne potomstwo i ostatecznie na upragnione, szczęśliwe macierzyństwo.

Dowiedz się czym jest niepłodność i jak ją leczyć.

Loga dofinansowania