Praca

Embriolog klioniczny

Szczegóły stanowiska

Obowiązki

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie procedur embriologicznych;

  • kontakt z pacjentami;

  • konsultacje z innymi pracownikami medycznymi;

  • monitorowanie działania urządzeń laboratoryjnych;

  • udział w prowadzeniu badań naukowych.

Wymagania

Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe: medyczne, biologiczne lub biotechnologiczne;

  • dużym atutem będzie aktualne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego;

  • doświadczenie w pracy z mikroskopem;

  • umiejętności pracy w zespole;

  • wysokiej kultury osobistej i komunikacyjnej;

  • znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 (średnio zaawansowany);

Korzyści

Oferujemy

  • wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję;

  • możliwość pracy w jednym z dwóch laboratoriów z certyfikacją ESHRE (Europejskie Towarzystwo Rozrodu Człowieka i Embriologii) w Polsce

  • możliwość rozwoju naukowego i pracy nad innowacyjnymi projektami z dziedziny leczenia niepłodności;

  • szkolenia z zakresu embriologii, technik wspomaganego rozrodu i badania nasienia;

  • uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych;

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w klinice leczenia niepłodności, o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku;

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w ambitnym zespole.

Rekrutacja